Atribuită Cumpărare directă

Se achiz 10 buc : Cornel Dubilier Condensator 5100uf/350V in baza ofertei primite si inregistrata la sediul SNR IASI Date facturare: SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A BUCURESTI, cu sediul in Soseaua Oltenitei, nr 103, sector 4, Bucuresti, CUI RO10881986, J40/7677/1998 prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI- STR GEORGE ENESCU NR 7, IASI

Număr anunț
DA26448811
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
31711150-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat