Atribuită
Cumpărare directă
Sursa de alimentare neintreruptibila cu dubla conversie, UPS 230V OnLine, 1000VA / 800 W, 3 iesiri Schuko Software management vprin HID USB, RS232, SNMP Plaja tensiunii de intrare (110V – 300V) • Compatibil cu generator • Nivel de zgomot <40dB • Sinusoida pura Furnizare/Instalare
- Număr anunț
- DA26450754
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC AVENUE S.R.L. (CUI 14029864)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850,30 RON
- Valoare atribuită
- 850,30 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.