Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE URMATOARELE REPERE: TEAVA CUPRU, D=15MM - 60 ML PRET: 630.00 LEI FARA TVA LAVOAR, L=500MM - 5 BUC PRET: 630.30 LEI FARA TVA PIEDESTAL - 5 BUC PRET: 609.30 LEI FARA TVA SET FIXARE WC - 20 BUC PRET: 310.80 LEI FARA TVA SET FIXARE OGLINDA - 10 BUC PRET: 250.00 LEI FARA TVA TEAVA PP, D= 40MM, L=0.25M - 10 BUC PRET: 25.00 LEI FARA TVA TEAVA PP, D= 40MM, L=0.50M - 10 BUC PRET: 30.00 LEI FARA TVA TEAVA PP, D= 40MM, L=1.00M - 10 BUC PRET: 40.00 LEI FARA TVA BATERIE STATIVA, PIPA SCURTA - 10 BUC PRET: 997.10 LEI FARA TVA BATERIE STATIVA, PIPA SCURTA - 5 BUC PRET: 711.25 LEI FARA TVA BATERIE PERETE, PIPA LUNGA - 5 BUC PRET: 731.10 LEI FARA TVA DOP, D=1/2", FILET EXTERIOR - 20 BUC PRET: 50.00 LEI FARA TVA DOP, D=1/2" FILET INTERIOR - 10 BUC PRET: 40.00 LEI FARA TVA
- Număr anunț
- DA26455607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.054,85 RON
- Valoare atribuită
- 5.054,85 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.