Atribuită Cumpărare directă

Minge voeli V200W competitionala, confectionata din piele sintetica de inalta calitate, cu un design unic compus din 8 parti, iar suprafata prezinta mici alveole pentru o aerodinamica avansata, alveolele avand diametrul de 2 mm si adancimea de aproximativ 0.2/0.3 mm. Omologata pentru toate competitiile interne si internationale FIVB

Număr anunț
DA26452220
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
Cod CPV
37452900-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.785 RON
Valoare atribuită
4.785 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.785 RON

din 4.785 RON estimat