Atribuită
Cumpărare directă
Jaluzele verticale - Jaluzele verticale sistem complet – 8 mp (2 buc.) - Lamele jaluzele verticale – 4,19 mp (28 buc.) - Lant inferior pentru jaluzele verticale – 200 ml - Greutate lamela jaluzele verticale – 200 buc. Plase contra insecte - Plasa contra insecte – 2,4 mp (94 x 128 – 2 buc.) - Inlocuire accesorii plase contra insecte: Balamale (18 buc), Inchizator (9 buc), Maner (9 buc.) - Coltar intarire - 100 buc. mai putin
- Număr anunț
- DA26451615
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- PROKA SERVICE SRL (CUI 5479401)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.683,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.683,20 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.