Atribuită Cumpărare directă

100 seturi format din : 100 buc Vol1 - format A4, 388 pagini - interior hartie 80gr 4+4 culori - coperta carton DCL 300gr 100 buc Vol2 - format A4, 266 pagini - interior hartie 80gr 4 +4 culori - coperta carton DCL 300gr

Număr anunț
DA26472415
Autoritate contractantă
Muzeul Viticulturii si Pomiculturii-Golesti (CUI 4469558)
Furnizor / câștigător
HORUS CENTER SRL (CUI 15744890)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat