Atribuită Cumpărare directă

PROFIL LBC,PANOU GARD

Număr anunț
DA26468270
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ADORJÁNI KÁROLY” GLODENI (CUI 18396812)
Furnizor / câștigător
LEVEFORT GOLD SRL (CUI 35314855)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.710,40 RON
Valoare atribuită
3.710,40 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.710,40 RON

din 3.710,40 RON estimat