Atribuită Cumpărare directă

Cearceafuri ptr paturi de examinare, calitate STANDARD, 2 straturi : film+plastic / hartie, impermeabile. In role de 50 m lungime. Unica folosinta. Nesterile. Dimensiune: 60 cm x 50 m lungime Pachetizare: 12 bucati / cutie

Număr anunț
DA26458729
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.332 RON
Valoare atribuită
1.332 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.332 RON

din 1.332 RON estimat