Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de transport cu autobasculanta a materialelor rezultate din decolmatarea albiei paraului Valea Seaca, zona Craciun. Serviciile de decolmatare si transport se vor presta pana la data de 25.10.2020, in baza solicitarilor de prestare a acestora, transmise de catre achizitor.
- Număr anunț
- DA26458167
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RAREŞ & IONUŢ SRL (CUI 21825671)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.