Atribuită
Cumpărare directă
Urmare fenomenelor meteorologice extreme din luna iunie 2020 este necesara decolmatarea albiei paraului Valea Seaca, zona Craciun si transportul materialului rezultat. Serviciile se vor presta pana la data de 25.10.2020, in baza solicitarilor de prestare a acestora, transmise de catre achizitor.
- Număr anunț
- DA26457928
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- RAREŞ & IONUŢ SRL (CUI 21825671)
- Cod CPV
- 45500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.600 RON
- Valoare atribuită
- 4.600 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.