Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 90019241 AMIANO SAPUN LICHID 5L LAVANDA SI VERBENA buc 6.00 X 29.46 RON fara TVA / buc 2 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 4.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 3 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 4 90012983 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 2.00 X 191.25 RON fara TVA / buc 5 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 12.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 6 90019814 FORTINO MANUSI NITRIL BLUE L 100/set cut 5.00 X 55.00 RON fara TVA / set 7 90022623 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set L buc 1.00 X 0.01 RON fara TVA / set 8 90022616 MANUSI LATEX CU PUDRA POPPY 100/set M buc 1.00 X 0.01 RON fara TVA / set 9 90022494 MASTI FACIALE 210 50/set set 20.00 X 50.40 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA26473920
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.997,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.997,08 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.