Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de reparatii 22 ferestre termopan ale Institului de Biochimie includ: - demontare si montare ferestre termopan; - reglare ferestre termopan; - schimbat garnitura fereastra termopan unde este necesar; - demontat balama existenta superiora cu o balama noua coltar unde este necesar; - montare balama mijloc termopan noua la jumatatea ferestrei; - de inlocuit/schimbat blocatori inchidere fereastra unde este necesar; - demontat inchizator clips plasa anti-insecte si maner culoare maro unde este necesar. Materiale utilizate pentru derularea serviciilor de mai sus: - Balama noua coltar; - Balama noua la jumatatea ferestrei; - Blocatori inchidere fereastra; - Garnitura noua fereastra; - Solutie de curatat feroneria; - Solutie de ungere feronerie; - Clips plasa anti-insecte; - Maner plasa anti-insecte. Numar de referinta SEAP: 148.
- Număr anunț
- DA26474059
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- B&B PARTNERS COMPLETE DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 39954474)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.