Atribuită
Cumpărare directă
UPS nJoy Keen 1500 USB UPLI-LI150KU-CG01B Capacity 1500 VA / 900 W Simulated sinewave Cod produs: UPLI-LI150KU-CG01B Producator: NJOY Garantie: 36 luni UPS nJoy Keen 1500 USB UPLI-LI150KU-CG01B Capacity 1500 VA / 900 W Simulated sinewave Auto-Restart while AC is recovering Auto-Charge Automatic Voltage Regulation (AVR) Off-Mode Charging Cold start function Type Line-Interactive 4 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Battery Type & Number 2 x GP09122L (PN: BTVACGUEBTI2LCG01B) Typical Recharge Time 8 hours up to 90% capacity Product dimensions 298 x 148 x 178 mm Product weight 9.2 kg Retail pack dimensions 335 x 193 x 246 mm Retail pack Weight 9.5 kg Specificatii Montare in rack No Management UPS Yes Capacitate putere UPS 801-1501W Ecran LCD Nu Transport gratuit . ALF79U
- Număr anunț
- DA26471868
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.011,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.011,75 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.