Atribuită
Cumpărare directă
Întrerupător magneto-termic cu reglaj între 9-14 A - 2 buc. Contactor 3 poli, 25 A, bobină 230 Vac, TESys D 3NO, contacte auxiliare INO+INC - 1 buc. Contactor 3 poli, 9 A, bobină 230 Vac, TESys D 3NO, contacte auxiliare INO+INC - 2 buc. Bloc de contacte auxiliare temporizat, LADS2 Schneider Electric, contacte de întârziere serie TESys D, cleme cu șurub - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26467362
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31681100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549,73 RON
- Valoare atribuită
- 549,73 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.