Atribuită
Cumpărare directă
1 First Steps in English. Learn english with Ann and Robert. Lectii pentru incepatori (Contine CD audio) de Maria Alexe (2015) [Editura Corint] (262228) 1 Fata cu palton albastru de Virgil Stanciu, Monica Hesse (2019) [Editura Young Art] (367115) 1 Lorelei de Ionel Teodoreanu (2011) [Editura Agora] (174697) 1 Cum sa facem fata persoanelor toxice de Tim Cantopher, Lutic Andreea Rosemarie (2019) [Editura Litera] (352004) 1 Crimele din Rue Morgue si alte povestiri de Ion Vinea (2020) [Editura Litera] (384952) 1 Varsta inocentei de Edith Wharton (2020) [Editura Litera] (383204) 1 Generalul armatei moarte de Ismail Kadare, Marius Dobrescu (2020) [Humanitas Fiction] (385257) 1 Monstri. Cele mai malefice personalitati istorice, de la Nero la Osama bin Laden de Simon Sebag Montefiore (2019) [Editura Litera] (195149) 1 Mica enciclopedie a Romaniei pentru copii de Silviu Negut, Marius-Cristian Neacsu (2019) [Editura Arthur] (381441) 1 Abecedar de nutritie. Sa devenim proprii nostri nutritionisti de Nicolae Hancu, Cristina Nita, Anca Craciun (2012) [Editura Sanatatea Press Group] (179093) 1 De ce iubim femeile (editie 2015) de Mircea Cartarescu (2015) [Editura Humanitas] (265083) 1 Cantecul lebedelor de Kelleigh Greenberg-Jephcott (2020) [Editura Litera] (380387) 1 Copiii erei digitale de Dr. Martin L. Kutscher (2018) [Editura Univers] (346283) 1 Rugaciune pentru Cernobil de Svetlana Aleksievici, Antoaneta Olteanu (2019) [Editura Litera] (368550) 1 Printul fericit si alte povesti de Osc
- Număr anunț
- DA26473888
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica (CUI 4405961)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.306,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.306,51 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.