Atribuită Cumpărare directă

Cumparare articole sportive, cu transportul inclus in pret.

Număr anunț
DA26474054
Autoritate contractantă
Centrul de Executie Bugetara Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Corabia (CUI 30962791)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300,42 RON
Valoare atribuită
9.300,42 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300,42 RON

din 9.300,42 RON estimat