Atribuită Cumpărare directă

Scaun de camera WC FS811 realizat din otel vopsit in camp electrostatic alb, Vine dotat cu galeata si capac detasabile, usor de curatat si dezinfectat . Reglabil pe inaltime. Greutate suportata: max. 110 kg Nu se recomanda utilizarea la dus. cu pufere de cauciuc moi si sigure. Greutatea maxima suportata 110 kg. Pretul contine cheltuielile de transport pentru localitatile cu sediu Fan Courier Cota TVA 9%

Număr anunț
DA26471697
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,60 RON
Valoare atribuită
704,60 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,60 RON

din 704,60 RON estimat