Atribuită Cumpărare directă

Lant Oregon 3/8-18”,Ulei 4T SAE 30 -0,6l,Filtru aer,Tub cu vaselina 225gr.

Număr anunț
DA26466923
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,12 RON
Valoare atribuită
505,12 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,12 RON

din 505,12 RON estimat