Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate contractata: 180.00 MWh; Perioada: 01.10.2020-30.09.2021 Pret gaze naturale este 140.04 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 95.8 lei/MWh; -Tarif echilibrare 3.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA Plata facturii se face in termen de 30 zile de la data emiterii facturii.
- Număr anunț
- DA26455955
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 Braila (CUI 17339606)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.406,40 RON
- Valoare atribuită
- 22.406,40 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.