Atribuită Cumpărare directă

Ștampilă P40 cu textul ”Finanțat în cadrul POC 2014-2020, Axa prioritară 1, prioritatea de investiții 1.a, cod SMIS 124759, Contract nr. 236/ 21.04.2020”; culoare tuș (amprentă): albastru; cu chenar

Număr anunț
DA26470055
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
ELCO SERVICE SRL (CUI 14327216)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,42 RON
Valoare atribuită
50,42 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,42 RON

din 50,42 RON estimat