Atribuită
Cumpărare directă
Culoare solicitata: MARO Solicitant: Business; Responsabil achizitie: Lupulescu Florin SCAUN DIRECTORIAL US62 NEGRU Scaun directorial US62 negru este creat astfel incat sa ofere utilizatorului un grad inalt de confort si o sustinere corespunzatoare. Scaunele ergonomice de birou US62 asigura atat prestanta, cat si o pozitie confortabila, chiar si in conditiile unei perioade lungi de utilizare. Scaunul se remarca de asemenea prin pernele moi de pe sezut si spatar, perne care ofera o senzatie de scufundare. od EAN 5999058329964 Culoare NEGRU Tip Material baza si manere metal cromat, tapiterie PU Greutate 17.00 kg Greutate maximă admisă 120kg Dimensiune produs 61x71x108-116cm. Dimensiune ambalaj 82x32x64cm Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA26455889
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.