Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Hartie PAPERLINE 2000, A4, 75 g/mp, 500 coli/top 308081509 30 12.99 Lei 389.70 Lei Caiet cu spirala A4, 80 file HERLITZ X.Book - Liniatura: matematica 320021615 2 6.80 Lei 13.60 Lei Biblioraft plastifiat PP 5 cm NOKI - Culoare: bleumarin 313080906 2 6.49 Lei 12.98 Lei Biblioraft plastifiat PP 7.5 cm NOKI - Culoare: bleumarin 313080908 4 6.49 Lei 25.96 Lei File protectie transparente, 38 microni, 100 buc/set, NOKI 1532002 2 7.90 Lei 15.80 Lei Marker whiteboard CENTROPEN 8559 4 buc./set 307161042 5 10.00 Lei 50.00 Lei Marker whiteboard FORPUS - Culoare: albastru 320071323 4 2.00 Lei 8.00 Lei
- Număr anunț
- DA26460791
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433,64 RON
- Valoare atribuită
- 433,64 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.