Atribuită Cumpărare directă

Produsul Cataratoare Piramida CR.10 este format dintr-o bara verticala pe care este intinsa o plasa de otel cu chingi de prindere. Dimensiuni echipament D = 1865, H = 2700 mm. Dimensiuni spatiu de siguranta D = 3865 mm. Grupa de varsta 3-14 ani. Se asigura livrarea la beneficiar . Garantia acordata este 24 luni .

Număr anunț
DA26472042
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.450 RON
Valoare atribuită
7.450 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.450 RON

din 7.450 RON estimat