Atribuită Cumpărare directă

Ciment; Plasa Sudata, Cuie, Coliere Metal, Multibat, Manusi protectie, Dibluri, Adeziv CM9, Panza Flex, Mistrie, Gletiera, Cumpana/dreptar, Banda Hartie, Creion.

Număr anunț
DA26472040
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
GRAMA VULTURUL S.R.L. (CUI 2810330)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat