Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA 2STR 100% CELULOZA, PRETIATA, INALTIME 9CM, DIM 17ML BUC 2009 ROLA PROSOP 100% CELULOZA, GOFRATA, PORTIONATA, 2STR, 2ROLE/PACH ROLE 2003

Număr anunț
DA26473616
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466,09 RON
Valoare atribuită
2.466,09 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.466,09 RON

din 2.466,09 RON estimat