Atribuită Cumpărare directă

Desktop Lenovo V530s-07ICR, 11BM002YRI, SFF 7.4L , Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB), 4GB DIMM DDR4-2400, 256GB SSD 2.5" SATA6Gb/s Opal, Integrated Intel UHD Graphics 630, 9.0mm DVD±RW, WLAN:NO, Calliope Keyboard (USB connector), black, Calliope Mouse (USB connector), Card reader:7-in-1, Porturi Fronts Port:4x USB 3.1 Gen 1/1xmicrophone (3.5mm)/1xcombo audio/microphone jack (3.5mm)/Rear ports: 2x USB 3.1 Gen1/2xUSB 2.0/1x serial/1xRJ-45/1xVGA/1xDP/1xHDMI/optional parallel, optional 2nd serial, M.2 card slots: Two M.2 (one for WLAN, one for M.2 SSD), Dimension (overall):100mm W X 304.4mm D X 274.8mm H, 180 watts, autosensing, 85% PSU - 20 Buc Brother MFC-L2712DN - Multifunction printer - B/W - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (media) - up to 30 ppm (copying) - up to 30 ppm (printing) - 250 sheets - 33.6 Kbps - USB 2.0, LAN Fax: DA, ADF: DA, Duplex: DA, Retea: DA USB: DA - 20 Buc Monitor Lenovo ThinkVision S22e-19, 61C9KAT1EU, 21.5" VA, Backlight :WLED , FHD (1920x1080), 16:9, Luminozitate: 250cd/m2, Contrast Ratio: 3000:1, Response Time: 4 ms (extreme mode) / 6 ms (normal mode), Dot / Pixel Per Inch: 102 dpi, Color Gamut: 72%, View Angle (H / V): 178 / 178, Stand: Tilt Stand, Side Bezel Width: 2 mm, Dimensions with Stand (HxWxD): 373.8x489.3x200.0 mm, Power Comsuption (Typical / Maximum): 18W / 22W, Power Adapter: Intergrated, Tilt Angle (front / back) -5° / 22 °, Greutate: 2.75kg, VESA Mount: Yes (100 mm), - 20 Buc

Număr anunț
DA26472227
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
FRED ONLINE SRL (CUI 26108538)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.900 RON
Valoare atribuită
62.900 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.900 RON

din 62.900 RON estimat