Atribuită Cumpărare directă

2 × Hartie igienica pliata Harmony Ink 250foi 2str 2 × Prosop hartie rulou mini 2straturi 40metri 2 × Prosop rulou Maxi natur 1strat 100metri 8 × Manusi de unica folosinta 100buc 1 × Manusi nitril multi sensitive vileda S/M 40buc 8 × Laveta abraziva Ana 3buc 10 × Lavete universale OTI 3buc 35X31 cm 8 × Matura fir scurt Oti 4 × Matura florala Fantasy 20 × Coada lemn 1,1m 10 × Galeata plastic cu storcator 13L 50 × Saci menajeri rezistenti Fixi 35litri 50bUC 3 × Saci menajeri 60 L 20 buc Eco Super Horeca 1 x manusi latex medic dent 100buc/set

Număr anunț
DA26472228
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala, Posestii Paminteni (CUI 28958640)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
622,20 RON
Valoare atribuită
622,20 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

622,20 RON

din 622,20 RON estimat