Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK HP W9005MC , ORIGINAL- SDEE TARGOVISTE.Pretul ofertat va fi franco depozit beneficiar, fara alte taxe sau costuri. Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. TARGOVISTE, Aleea Sinaia nr.5 pe baza de COMANDA. Persoana de contact : Constantin Virgil DOBRESCU Tel. 0245205334(0726286572;0722509746) ; adresa de e-mail constantin.dobrescu@distributie-energie.ro (program de lucru L-V 07.30-15.30) Plata cu OP la 30 zile de la receptia marfii la SDEE Targoviste.

Număr anunț
DA26426290
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat