Atribuită
Cumpărare directă
POLICARBONAT 6MM BRONZ 12,60MP X 20.0840 POLICARBONAT 10MM BRONZ 12.60MP X 29.4117 SCARA AL 3X11 7611 1BUC X 587.3949 BLENDER SI RASNITA VISINIU BL 0642G/DC 1BUC X 242.8571 POLIZOR UNGHIULAR 125MM 850W YT-82097 1BUC X 133.6134 DISC NOR-VULCAN METAL 125X1X22.23 25BUC X 2.9411 MOTOCOASA 2T CS 62-2 4.4CP BRECKNER BK98024 1BUC X 536.9747 FIR PT COSIT STRIAT 2,4MMX25M KT89425 1BUC X 10.8403 SPRAY PRISMA COLOR METALIZAT AURIU 1BUC X 18.4033 ULEI AMESTEC STIHL 2T 0,5L ROSU 1BUC X 17.6470 SURUB AUTOF. 4,8X35MM 9005 250BUC 1CUTIE X 25.1260 MASINA DE SPALAT WHIRLPOOL AWE 55208 1BUC X 1158.8235 TEAVA NN 1 1/2'' GROASA(48.3X3MM) 90M X 11.6806 PLASA GARD ZN 1,2M 10M/VAL (G=1,8MM) 5SUL X 74.7899 FIER BETON 12 214,56KG X 2.7647 TABLA ALUZINC CUTATA 900X2000 0,4 CUTA MICA 20 BUC X 31.8487 SURUB+SAIBA EPDM AUTOFOR 4,8X35 250BUC 1CUTIE X 30.1680 CIOCAN DULGHER VARF SPINTECAT 1BUC 20.9243 MASINA DE GAURIT EINHELL TC-ID1000 E 1BUC X 158.8235
- Număr anunț
- DA26422473
- Autoritate contractantă
- Comuna Carlibaba (Consiliul Local Carlibaba) (CUI 4326906)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.294,13 RON
- Valoare atribuită
- 6.294,13 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.