Atribuită Cumpărare directă

Tablou automatizare P=2X4KW 230/400V 50/60hz max 8,5A 1 buc- S.Clorinare Caianu Mic 1 buc- S. Clorinare Coasta Sectia Beclean- SMCMR

Număr anunț
DA26416143
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII SI INSTALATII S.R.L. (CUI 37799331)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.096 RON
Valoare atribuită
6.096 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.096 RON

din 6.096 RON estimat