Atribuită
Cumpărare directă
Internet Standard cu Banda Nationala Latime de banda garantata si disponibila in mod normal (CIR): 50Mbps Latime de banda maxima si promovata (MIR): pana la 100Mbps Infrastructura dezvoltata exclusiv pe fibra optica; Media converter oferit clientului in custodie. 2 X Telefix Connect Costul total lunar al serviciilor este de 64 EURO fara TVA, reprezentand 315,11 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9236 RON valabil in data de 15.09.2020
- Număr anunț
- DA26419674
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.562,64 RON
- Valoare atribuită
- 7.562,64 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.