Atribuită
Cumpărare directă
Catalog invatamant primar si gimnazial pentru elevi cu deficiente usoare sau moderate - 21 elevi - coperta carton gros; Disciplinele specificate sunt tiparite conform plan-cadru, trunchi comun. Catalog invatamant special clasele I-X pentru elevi cu dizabilitati usoare sau moderate / grave, severe, profunde sau asociate - 21 elevi - coperta carton gros; Disciplinele specificate sunt tiparite conform plan-cadru, trunchi comun
- Număr anunț
- DA26437135
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR.9 BUCURESTI SECTOR 5 (CUI 4364241)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,03 RON
- Valoare atribuită
- 151,03 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.