Atribuită Cumpărare directă

Sistem brand, procesor AMD Ryzen 7 4700U, display 15.6", Full HD, IPS, RAM 16GB, 512GB SSD, Windows 10 Pro Garantia acordata va fi de minim doi ani.

Număr anunț
DA26420254
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.117,60 RON
Valoare atribuită
14.117,60 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.117,60 RON

din 14.117,60 RON estimat