Atribuită Cumpărare directă

Documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autorizatiilor + Verificarea tehnica de calitate a proiectului tehnic si a detaliilor de executie + Proiect tehnic si detalii de executie + Asistenta tehnica din partea proiectantului. Total general (fara TVA) 17273.03 RON

Număr anunț
DA26421712
Autoritate contractantă
COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
34993000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.273,03 RON
Valoare atribuită
17.273,03 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.273,03 RON

din 17.273,03 RON estimat