Atribuită Cumpărare directă

Preluare documente, scanare diferite formate: A5, A4, A2, A3, in format PDF, JPEG, rezolutie intre 200-300 pixeli, stocare pe memorie externa, Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe perioada: octombrie - decembrie 2020. Cantitate de 15 buc. este formata din 5 volume/luna x 3 luni

Număr anunț
DA26417388
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
BULZ MARIA MARGARETA (CUI 36275363)
Cod CPV
79999100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat