Atribuită Cumpărare directă

- Abonament lunar cu traffic nelimitat de date 8 euro/24 luni si tableta inclusa cu urmatoarele specificatii: - Plan tarifar cu trafic de date national nelimitat inclus in abonament efectuat la o viteza maxima estimata in 4G de 150 Mbps descarcare (downstream) si 50 Mbps incarcare (upstream). Pentru a asigura stabilitatea si disponibilitatea serviciului, continutul de tip video va fi disponibil la un profil cu rezolutia de maxim 480p si 1,5 Mbps. Abonamentul este incompatibil cu serviciul roaming, serviciul de international putand fi activat la cererea expresa a Clientului. Tableta Zamolxe 10 inch 4G + Husa Pliabila, 10.1” IPS HD, 16M Culori, Android 10 GMS, Octa-Core Min 1.8Ghz, 3GB RAM, 32 GB ROM, microSD pana la 128GB, BT 5.0, Camere 5+2 Mpx, USB-C, 6000 mAh Pret total 192 euro fara TVA 1 EURO = 4.8641 Lei

Număr anunț
DA26426727
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.681,31 RON
Valoare atribuită
131.681,31 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.681,31 RON

din 131.681,31 RON estimat