Atribuită
Cumpărare directă
ADRENOSTAZIN 1,5 mg x 5 fiole / CARBAZOCHROMI SALICYLAS Terapia ALGIFEN SOL INJ CT X 5F / COMBINATII Zentiva ALPRAZOLAM LPH 0.5MG x 30cpr Labormed VESSEL DUE F 250ULS 3BL X 20CPS MOI ALFA WASSERMANN SPA NICERGOLINUM / NICERGOLINA LPH 30mg x 30 cpr Labormed SINERDOL 150mg cps. / Rifampicinum x 1000 cps Antibiotice Valabilitate pana in 2024 !!!!!! PENICILINA G NA 1.000.000UI flacon cu pulbere pt. solutie injectabila x 50 flac / BENZYLPENICILLINUM SODICUM Valabilitate cat mai lunga !!!!!! Tine loc de comanda!
- Număr anunț
- DA26427301
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33621200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.264,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.264,80 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.