Atribuită
Cumpărare directă
3 x 2 CUTITE DREPTE HM/GHO * 2607000096 1 x SET 32 ACC X-LINE * 2607017063 1 x SET BURGHIE LEMN 4-10 (R3.6.4.3) * 0000600112100 1 x SET 6 BURGHIE HSS DIN338 2-8mm (R3.5.6.3) * 0000811122100 1 x T234X - SET 5 PANZE PROGRESSOR * 2608633528 10 x DISC TAIERE METAL 230X1.9 EXPERT * 2608603404 10 x DISC TAIERE METAL 125x1.6 * 2608603165 2 x DISC EXPERT TEIERE METAL A36N 250x3x25 (PROMO SEPTEMBRIE- NOIEMBRIE) * P-53154 2 x BURGHIU METAL HSS DIN 338 10.0x133/87 SPRINT MASTER (R6.3.7.3) * 0062601000100 2 x BURGHIU METAL HSS DIN 338 12.0x151/101 SPRINT MASTER (R6.2.8.4) * 0062601200100 2 x BURGHIU METAL HSS DIN 338 8.0X117/75 SPRINT MASTER (R6.3.8.4) * 0062600800100 2 x BURGHIU METAL HSS DIN 338 6.0x93/57 SPRINT MASTER (R6.3.7.2) * 0062600600100 2 x ELECTROZI RUTILICI OK43.33 2.5X350 MM 1CUTIE/4.8KG ESAB * OK43.33/2.5X350 2 x BURGHIU SDS PLUS 5X, 6X100X160 * 2608833778 2 x BURGHIU SDS PLUS 5X, 8X100X160 * 2608833789 2 x BURGHIU SDS PLUS 7, 10x100X165mm * 2608576140 2 x BURGHIU SDS PLUS 5X, 12X100X160 * 2608833807 1 x PANZA FERASTRAU CIRCULAR 254x30-60 * 2608642530 1 x ELECTROZI RUTILICI OK43.33 3.25X350 MM 1CUTIE/4.7KG ESAB * OK43.33/3.25X350
- Număr anunț
- DA26428655
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.242,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.242,27 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.