Atribuită
Cumpărare directă
SANO SPARK LAMAIE DET.VAS AJAX FLOWER OF SPRING PRA FAIRY SPRAY DEGRESANT 750 CIF POWER SHINE ANTI-CAL. JASOL DETERG.PARF.PARD.5L SANO FLOOR FRESH HOME LUX SANO FLOOR PLUS 4L SANO PLUS FL.PODEA 2L PRONTO LEMN 750ML+33% CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M CIF DET.BAIE 2IN1 750ML TRIUMF FRIGIDERE 500ML EPACK LAVETA UNIV 34X38CM EPACK LAVETE MICROF.BUCAT FINO LAVETE PERFORRATE 3B MADERO LAVETE UNIV.MICR.1 VILEDA LAVETA ACTIFIBRE EPACK BURETI GAL CANELURI FINO BURETI BUCATARIE 5BU EPACK MANUSI MENAJ L 2 BU EPACK MANUSI MENAJ M 2 BU MULTI MAN CAUCIUC MIJL SANO JET DEZINF.UNIV.2L ASTONISH SAP.LIC.ANTIB.65 ELMI SAP.LIC. PURE 500ML ELMIPLANT SAP.CREMA MAS G ELMIPLANT SAP.LICH CALM.5 NEUT.BODY LOT.SEN.SK.400M SITA SCURGERE INOX SITA SCURGERE INOX 7 CM AGR SET MATURA CU COADA+F BOH COVOR DEZINFECT 45X75 ANITA PERIE CU 2ROLE PT C SELGROS MOP BUMBAC L 200G AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT AGORA CUTIE DEPOZ.ALIMENT
- Număr anunț
- DA26418626
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,20 RON
- Valoare atribuită
- 839,20 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.