Atribuită Cumpărare directă

Porturi 8 x 10/100/1000 (R-45) Topologie Store and Forward Rata de transfer (Mb/s) 10/100/1000

Număr anunț
DA26418187
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430 RON
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON

din 2.430 RON estimat