Atribuită Cumpărare directă

1 KLINTENSIV DEZINFECTANT GEL MAINI 5L 9 269,28 2423,52 2 ASEVI DEZINFECTANT GERPOSTAR 1L 10 10,41 104,10 VALOARE 2527,62 TVA 480,25 TOTAL 3007,87

Număr anunț
DA26428785
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.527,62 RON
Valoare atribuită
2.527,62 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.527,62 RON

din 2.527,62 RON estimat