Atribuită Cumpărare directă

Hepatrombin gel 5tub/137.61 Alle gel 4tub/110.09 Protecardin 75mg 1000cp/275.23 Endolex gel 4tub/168.07 Aspacardin 200cp/133.94

Număr anunț
DA26436228
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,94 RON
Valoare atribuită
824,94 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,94 RON

din 824,94 RON estimat