Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție produse conform anunț publicitar nr. ADV1170663 din data de 18.09.2020 și ofertă detaliată transmisă pe email nr. 30074/23.09.2020 1) Soluție universală dezinfectant WC , recipient 750 ml, Aviz biocid MS Cantitate 25 buc (recipiente) 2) Detergent universal podele, recipient 5 Litri Cantitate 10 buc 3) Săpun lichid recipient 5 litri Cantitate 25 buc 4) Rezervă mop din bumbac 250 g cu filet universal Cantitate 20 buc 5) Mătură plastic fără coadă cu fir plastic scurt și flexibil Cantitate 20 buc 6) Mânuși pentru menaj Mărime L Cantitate 20 perechi 7) Lavete bumbac dimensiuni 40 x 40 cm ambalate la seturi de 10 buc, Cantitate 10 seturi 8) Hârtie igienică din celuloză cu 2 straturi, 350 g, Cantitate 330 buc (role) 9) Făraș cu coadă din plastic Cantitate 10 buc 10) Dezinfectant mâini , recipient de 750 ml cu pulverizator, produs biocid Cantitate 70 buc (recipiente)
- Număr anunț
- DA26425508
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Asistență Socială Craiova (CUI 36884072)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.020 RON
- Valoare atribuită
- 3.020 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.