Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent dezinfectant universal Sanytol pardoseli si suprafete 1l SL312202 BUC 1.00 12.00 0.00 12.00 2 Dezinfectant 750 ml Atlantic Domestos 1324 BUC 1.00 6.90 0.00 6.90 3 HARTIE IG. PERFEX 3STR 117FOI PIERSICA 10/SET 400215 SET 2.00 6.90 0.00 13.80 4 Prosop celuloza Midi 2 straturi 6 role/bax 320PBAX BAX 1.00 55.00 0.00 55.00 5 Saci menajeri ultrarezistenti 35L 15 buc/rola Sweet Home wns-0530 ROL 1.00 2.11 0.00 2.11 6 Sapun lichid 250 ml Original Dove 177000 BUC 2.00 5.60 0.00 11.20
- Număr anunț
- DA26421615
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,01 RON
- Valoare atribuită
- 101,01 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.