Atribuită
Cumpărare directă
Laptop tip DELL Vostro 3590, Procesor Intel® Core™ i5-10210U , memorie Ram 8GB DDR4, stocare 256GB SSD, placa video on board GMA UHD, sistem operare Linux, culoare Black, Display Diagonala 15.6 inch Rezolutie 1920 x 1080. Garantie produs. Transport inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26422392
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,23 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.