Atribuită Cumpărare directă

Semne de marcare a traseelor de deplasare și bandă de marcare a păstrării distanțării sociale conform anunt ADV1171279 1. Săgeți pentru marcarea traseelor de deplasare Cantitate: 1050 bucati 2. Bandă de marcare a păstrării distanțării sociale Cantitate: 240 bucati

Număr anunț
DA26431503
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.164 RON
Valoare atribuită
4.164 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.164 RON

din 4.164 RON estimat