Atribuită Cumpărare directă

Scaunul de birou ergonomic OFF 712 este executat cu fata si spatarul din stofa, baza si bratele din polipropilena. vine complet echipat cu un sistem pe gaz hidraulic, ce-l face reglabil pentru orice persoana si poate fi usor adaptat la inaltimea corecta pentru orice mediu de lucru, ajustand inaltimea totala de la 109 cm pana la 119 cm, iar pe cea a sezutului de la 45 la 55 cm. Husa este una realizata din stofa, si lasa corpul atat la contactul cu sezutului, cat si si spatarul sa respire, mentinand si o temperatura optima a corpului. Sezutul are laturile cu dimensiuni de 51 cm ( distanta dintre brate ) si 50 cm ( adancimea ).

Număr anunț
DA26441936
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113 RON
Valoare atribuită
1.113 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113 RON

din 1.113 RON estimat