Atribuită Cumpărare directă

L-AMINO ACIDS KIT Numar de referinta: LAA21-1KT Pret de catalog: 2.371,20 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 33696500-0 Reactivi de laborator (Rev.2) Descriere: L-AMINO ACIDS KIT

Număr anunț
DA26437998
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.371,20 RON
Valoare atribuită
2.371,20 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.371,20 RON

din 2.371,20 RON estimat