Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie ale cladirilor publice sau private (depozite si magazii, unitati de productie, spatii comerciale, restaurante, hoteluri, asociatii de proprietari, scoli, gradinite, etc.) Substantele folosite sunt avizate de Ministerul Sanatatii.Serviciile sunt necesare la sediul Directiei de Asistenta Sociala Curtea de Arges , situat in str.1 Decembrie 1918, nr.2B, jud.Arges si la sediul Centrului de Zi pentru Recreere Pensionari situat in Curtea de Arges , b-dul Basarabilor , nr 28A, jud.Arges

Număr anunț
DA26431909
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CURTEA DE ARGES (CUI 29854214)
Furnizor / câștigător
CLEAN ROXIM 2001 SRL (CUI 13954519)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,60 RON
Valoare atribuită
411,60 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,60 RON

din 411,60 RON estimat