Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de „Bunuri materiale de natura obiectelor de inventar necesare Centrului Militar Județean Mureș pentru îndeplinirea atribuțiilor specifice”

Număr anunț
DA26435553
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655,45 RON
Valoare atribuită
1.655,45 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.655,45 RON

din 1.655,45 RON estimat